Ivópohár Jasmina Arany 0,3 literes (Arany: 6110)
A Nature's Design ivópoharak hasonló elven készültek, mint a többi termékek és ugyanazzal a hatással bírnak. Minden termék szájjal fújt, egyedi darab. Négy változatban kapható: szimbólum nélküli, valamint az élet virága szimbólum 3 változatában, éppúgy mint az Alladin kancsók.
Előállítás:
A
Nature's Design termékek előállításához hagyományos kézműves munkára van szükség. Ez az egyéni előállítás minden poharat egyedivé tesz.
A szimbólumokat 600°C -on égetik bele a termékek talpába.
A termékekhez használt üveg 40%-a kvarhomok, amely magas energiahordozó tulajdonságokkal bír. A termékek anyaga ólom és egyéb nehézfémektől mentes.
Szimbólumok:
A szimbólumok ősidők óta minden kultúrában jelen vannak. A természet adta rezonancia jelenségeinek megértése magyarázza a szimbólumok hatásosságát.
Az élet virága szimbólum a föld számos ősi helyén megtalálható ábrázolás, szent szimbólum. Az univerzum minden elemének összekapcsolódását jelképezi.
A víz az őt érő regzések, rezonancia hatására információt képes felismerni és szállítani
Az élet virága:
arany: A 23,8 karátos arany kedvező élettani hatással van az emberi szervezetre.
fehér: Erősíti a nyitottságot, fokozza az intuitive képességet.
színes: Erősíti az életkedvet a vidámságot.
platina: Erősíti önmagunk szeretetét, önmagunk elismerését
Az ár 1 darabra vonatkozik.
Tájékoztatás
Az étrend-kiegészítők élelmiszereknek minősülnek és bár kedvező élettani hatással rendelkezhetnek, amely egyénenként eltérő lehet, jelölésük, megjelenítésük, és reklámozásuk során nem engedélyezett a készítményeknek betegséget megelőző vagy gyógyító hatást tulajdonítani, illetve ilyen tulajdonságra utalni.